avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 521 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Factura pe mail fara stampila si semnatura furnizorului
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Factura pe mail fara stampila si semnatura furnizorului

Buna ziua,

Am primit pe mail o factura de la un furnizor nou,care are serie si numar,numai cu nu apare nicaieri stampila si semnatura furnizorului.Este ok asa?
Cel mai recent răspuns: Adolfina Pop , Consultant fiscal 20:48, 26 Iunie 2015
Da, este ok.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cine semneaza pe aim? tincuta30 tincuta30 Cine este persoana care semneaza de primire pe Avizul de insotire marfa: soferul delegat, care efectueaza transportul, sau gestionarul primitor, de la sediul ... (vezi toată discuția)
Factura prin email? raduma raduma Ma ocup cu web design. Clienti mei sunt din SUA. Cum pot trimite o factura prin email? Contabilul meu zice ca trebuie sa listez factura, sa o semnez, sa o ... (vezi toată discuția)
Termen valabiliitate aviz de insotire al marfurilor ContSters250895 ContSters250895 avand in vedere k clientii ii caut si pot aparea si alte probleme(defectiuni,urgente,etc). (vezi toată discuția)