Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Factura pe mail fara stampila si semnatura furnizorului
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Factura pe mail fara stampila si semnatura furnizorului

Buna ziua,

Am primit pe mail o factura de la un furnizor nou,care are serie si numar,numai cu nu apare nicaieri stampila si semnatura furnizorului.Este ok asa?
Da, este ok.