Forum Discuţii juridice Executare silită competenta instanta
Discuție deschisă în Executare silită

competenta instanta

impotriva p.v. de sechestru asigurator asupra bunurilor mobile si p.v. de sechestru asigurator asupra bunurilor imobile, incheiate in zile diferite, de aceeasi executori fiscali, incheiate la Gaesti, instanta competenta este judecatoria Gaesti? terenul are o valoare de 800.000 euro cat timbrez? Atac amandoua p.v. printr-o singura contestatie? Multumesc pentru indrumari.
Se ataca separat iar competenta este judecatoria unde isi are sediul ori domiciliul cel executat ori este bunul care este supus executarii silite.