avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 634 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Avocatnet.ro toolbar. Va invitam sa testati
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Avocatnet.ro toolbar. Va invitam sa testati

Bara de meniu Avocatnet.ro se instaleaza in browserul dumneavoastra si va permite sa aveti acces continuu la informatiile din Avocatnet.ro. Este o aplicatie similara Google Toolbar sau Yahoo Toolbar.

Bara permite:
- cautarea in internet, cu Google, dar si personalizarea cautarii la siteurile din jurul Avocatnet.ro
- accesul la prima pagina din Forum
- accesul la subiectele de discutie urmarite in Forum (daca utilizatorul este logat in Avocatnet.ro)
- un meniu care afiseaza cele mai noi stiri si articole publicate in Avocatnet.ro
- un sistem de blocare a popup-urilor
- o aplicatie care va permite sa aflati starea vremii in orasul dvs., in timp real
- un news ticker (bara de stiri ca la tv, in care ruleaza mereu ultimele noutati din Avocatnet.ro).

Asteptam sugestii de imbunatatire.

Bara se gaseste aici:
[ link extern ] /

Si este in versiune de test, dezvoltata in parteneriat cu un dezvoltator extern. De aceea, apreciem ajutorul tuturor celor care ne ajuta sa imbunatatim aceasta facilitate, prin criticile / opiniile / parerile lor. Ne intereseaza si problemele pe care le-ati putea intalni in instalare / functionarea acestei aplicatii.

Va multumim.
Ultima modificare: Luni, 6 Iulie 2009
Alin Popescu, administrator
=D> L-am instalat deja!
Imi place teribil. Felicitari!
si eu ! :ok:
fara prb la instalare
ce nu -mi place : ca e vremea din Londra , si eu ... sint p-aici
Puteti schimba orasul.
Click pe icon-ul de vreme. Apasati link-ul "Schimba locatia". Scrieti acolo "Romania", daca sistemul nu recunoaste orasul in care sunteti. Alegeti din lista care apare orasul in care sunteti si gata. :) Aveti vremea de la dvs. din oras. ;)
Magda Staicu: Va puteti alege orasul ( nu sunt listate toate) apasand butonul cu vremea si alegand cu "schimba locatia"
Nici la mine nu a facut probleme la instalare. Insa cand apas butonasul de ""highlight" se blocheaza Mozilla (nush ce script)
Eu nu reusesc sa-l descarc...#-o:((

Alte discuții în legătură

Topic necitit/citit Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR Ajutati-ma si pe mine, va rog! Dupa ce citeam un topic, dreptunghiul galben (topic necitit) se facea alb (topic citit). Acum nu se mai face alb. Ce si cum sa ... (vezi toată discuția)
Intrebare pt admin teoma teoma Se poate face ceva ca textele postate pe forum sa poata fi copiate SELECTIV, nu la gramada, cum se poate face acum? De exemplu, n-as putea copia numai ... (vezi toată discuția)
Un site pentru probleme cu calculatorul CYBORG CYBORG Buna ziua! Stiti dv. unde exista un sait pe Internet unde se dau raspunsuri prompte(nu sa asteptam cu zilele raspunsul) cum e avocatnet.ro-lauda lui-in care ... (vezi toată discuția)