Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de munca

Buna dimineata

Am un contract de munca incheiat in data de 01.07 cu data de inceput 02.07,si nu am avut net sa-l pot transmite Revisalul.Pot sa-l transmit in data de 02.07?

Multumesc
Trebuia sa va prezentati la sediul ITM-ului sa-l depuneti , daca nu v-a mers Internet-ul.

In acest caz, angajatorul este pasibil de amenda la un eventual control al ITM-ului.