avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 683 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua !
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua !

Am absolvit facultatea de Filosofie si Stiinte Social Politice ,specializarea Stiinte Politice , in cadrul Universitatii Alexandru Ioan Cuza din Iasi .Sunt incerta in ceea ce priveste masterul pe care sa il aleg pentru a-mi finaliza studiile . Optez pentru ramura masteratului profesional al facultatii de drept ramura Criminalistica sau Drept european . As dori sa stiu daca studiile mele ma ajuta sa pot urma unul dintre aceste doua mastere si daca pe viitor imi vor fi recunoscute studiile.
Va multumesc !

Alte discuții în legătură

Facultatea de drept recunoscută în italia? geani_andreea geani_andreea Bună seara! Am absolvit Facultatea de Drept la Universitatea Petre Andrei din Iași, master Drept European în cadrul Universității Alexandru Ioan Cuza și ... (vezi toată discuția)
Master drept Luiza Andreea Luiza Andreea Bună ziua, Nu ştiu dacă am apelat unde trebuie dar îmi voi încerca norocul. Sunt studentă în anul II la ,, Facultatea de Filosofie şi Ştiinţe ... (vezi toată discuția)
Ce presupune masterul in cariera judiciara? sbdcl sbdcl ce presupune masterul in cariera judiciara mai exact?mersi (vezi toată discuția)