Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Model decizie comisie de disciplina
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Model decizie comisie de disciplina

Ma puteti ajuta cu un model de decizie pentru comisia de disciplina?
Va multumesc anticipat!
1. decizie numire comisie cercetare disciplinara;
[ link extern ] /

2. convocator cercetare disciplinara;
[ link extern ] /

3. proces verbal cercetare disciplinara;
[ link extern ]

4. decizie sanctionare.
[ link extern ]

Modelele pot fi adaptate la situatia dvs si actualizate cu baza legala corecta.