Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut avocat

Salutare,

Nu stiu daca este cel mai potrivit loc pentru asta si imi cer scuze daca nu este, dar imi poate recomanda cineva un avocat cu experienta in acest domeniu?

Sunt persoana fizica, vreau sa dau in judecata o banca in legatura cu un dosar de credit ipotecar. In mare este vorba de acte aditionale aplicate unilateral din partea bancii si de majorari de dobanda nejustificate (si tot unilaterale), avand in vedere ca este vorba de un contract din 2008 si nu exista o formula a dobanzii specificata in contract.

Orice recomandare mi-ar fi de ajutor.

Merci
Regulament Forum Avocatnet.ro
2.6 In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri: prin intermediul mesageriei private, prin alegerea unui consultant din Catalog sau prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.

Link catalog consultanti:
www.avocatnet.ro/content/con...

Link Bursa Consultantilor:
www.avocatnet.ro/content/bc|...