Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut urgent avocat din Galati pentru contestatie ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut urgent avocat din Galati pentru contestatie amenda ITM

Buna seara.As dori sa fac o contestatie impotriva unei amenzi date de ITM.Am mare nevoie,urgent de un avocat bun din Galati.Multumesc.
:rtfm:Interventie moderator
Regulamentul forumului interzice recomandarea unui avocat.
2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
- prin intermediul mesageriei private,
-prin alegerea unui consultant din Catalog sau
- prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
Catalogul consultantilor este structurat pe judete astfel incat aveti posibilitatea sa cautati avocatii inscrisi in catalog din judetul Galati.
www.avocatnet.ro/content/con...
www.avocatnet.ro/content/bc
Fata de cele mai sus aratate prezentul topic se va inchide.
Multumesc pentru intelegere.