Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Date contact avocat specializat in dr. familiei
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Date contact avocat specializat in dr. familiei

Buna,

Solicit datele de contact pentru contractarea unui avocat specializat pe drepturi familiale.
:rtfm:Interventie moderator
Regulamentul forumului interzice recomandarea unui avocat.
2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
- prin intermediul mesageriei private,
-prin alegerea unui consultant din Catalogul care este structurat pe judete sau
- prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/bc
www.avocatnet.ro/content/con... =
Multumesc pentru intelegere.
MARTA SIMONA PETRE, Avocat