Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... daca nu sunt inscris in CCJ pot avea probleme in ...
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

daca nu sunt inscris in CCJ pot avea probleme in instanta?

Daca nu sunt inscris in Colegiu si in nici o asociatie pot avea probleme cu instanta?
ma intreb si eu de luni de zile, pana acum nu am intampinat nici o problema. cu ceata care invaluie legislatia in domeniu prefer sa mai meditez o vreme pe aceasta problema...
sunt de acord!!!
Da , sunt unele instante care solicita consilierului juridic , legitimatia , numarul de ordine de pe tablou profesional respectiv nu il primeste in sala de sedinta fara roba .
care sunt acele instante sa ne luam masuri!
Mi-ai furat intrebarea Miki ;o)