Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Casa cumparata la licitatie publica, vanzare ulterioara
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Casa cumparata la licitatie publica, vanzare ulterioara

Este adevarat ca daca am cumparat o casa executata de banca prin licitatie publica,nu o pot revinde decat dupa un anumit termen?
Buna-ziua,

Conteaza foarte mult ce scrie in actul de proprietate (de adjudecare) care v-a fost eliberat.