Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Proces verbal declasare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Proces verbal declasare

Buna ziua! Ma poate ajuta cineva cu un model de proces verbal de casare/declasare de legume si fructe intr-un magazin de vanzare legume si fructe, pentru a fi scoase din gestiune? Multumesc!
Se folosește procesul verbal de scoatere din funcțiune a mijloacelor fixe/ de declasare a unor bunuri materiale (cod 14-2-3/aA) - omef 3512/2008:
[ link extern ]
pagina 76

Citiți și acest articol:
[ link extern ]
Multumesc mult de tot!