Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... ajutor public judiciar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

ajutor public judiciar

pot solicita ajutor public judiciar pentru plata onorariului de expert , in cadrul procedurii prealabile efectuata de Comisia de stabilire a cazurilor de malpraxis?
da
unde anume depun cererea, la instanta competenta sa judece in fond cererea dupa finalizarea procedurii prealabile?