Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... salarizare unitara
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

salarizare unitara

Buna ziua
va rog sa-mi spuneti, in conformiate cu legea 71/2015 daca salariul magistratiilor va suferi modificari si daca dam in ce sesc /
Multumesc !
Plenul Consiliului Superior al Magistraturii a recomandat - pag.10 - ordonatorilor principali de credite următoarele soluţii:
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic