Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa auto

buna seara.referitor la taxa auto am o dilema
am avut 2 masini:prima masina ,un opel, care l-am vandut dar am platit o taxa la finante de 10500.00 lei in data de04. 07.2013 iar a doua masina ,un golf,pe care il am in prezent si la care am platit la finante 4449.00 lei in 2009
intrebarea mea ar fi:care taxa o pot primi inapo?de la opel sau golf sau ambele?
multumesc frumos
bogdan_andrei_s, utilizator
Doar la golf .