Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... amenda rovinieta
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

amenda rovinieta

cum pot anula amenda rovinieta pe care sa facut deja poprire in cont
Daca a inceput exeutarea silita si s-a dispus poprirea ,nu mai puteti anula Procesul verbal emis de CNADNR