Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Bilant gresit
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Bilant gresit

Buna ziua,

La F10 randul 13 si F30 randul 126, am trecut 2700 lei mai mult. Automat nu mai pica activul cu pasivul. Nu am observat greseala, pana nu m-au sunat cei de la Banca unde am o linie de credit. Bilantul l-am depus acum o luna. Ce este de facut? Pot depune o rectificativa ?

Multumesc !
Buna ziua,
Am aceiasi problema si nu stiu cum sa o rezolv .
Multumesc anticipat celor care ne pot da un sfat.
Buna ziua,

Am refacut bilantul si l-am depus online. Am primit recipisa : Nu exista erori de validare
. Am inteles ca nu este nici o problema, pt. ca bilantul este din 2015, nu este din alt an.