Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... SUBVENTII CAZARE CAMINE STUDENTESTI
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

SUBVENTII CAZARE CAMINE STUDENTESTI

O.U.G. nr.73/2004 aprobata prin Legea nr.527/2004. Mai este valabila aceasta lege?
OUG nr.73 din 30 septembrie 2004 privind instituirea subvenţiilor individuale de sprijin pentru cazare pentru studenţii care locuiesc în alte spaţii decât căminele instituţiilor de învăţământ superior de stat este in vigoare cu exceptia art.5 alin.3 abrogat prin Legea nr.187/2012 pentru punerea în aplicare a Legii nr. 286/2009 privind Codul penal