avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 221 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... SUBVENTII CAZARE CAMINE STUDENTESTI
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

SUBVENTII CAZARE CAMINE STUDENTESTI

O.U.G. nr.73/2004 aprobata prin Legea nr.527/2004. Mai este valabila aceasta lege?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:36, 26 Septembrie 2015
OUG nr.73 din 30 septembrie 2004 privind instituirea subvenţiilor individuale de sprijin pentru cazare pentru studenţii care locuiesc în alte spaţii decât căminele instituţiilor de învăţământ superior de stat este in vigoare cu exceptia art.5 alin.3 abrogat prin Legea nr.187/2012 pentru punerea în aplicare a Legii nr. 286/2009 privind Codul penal

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Legea nr.78/2000 art 17 abrogat andracristea andracristea As dori sa stiu daca a fost abrogat art.17 c din legea nr.78/2000 si daca da, unde as putea sa gasesc informatii despre asta??? (vezi toată discuția)
Incompatibilitati cristinappp cristinappp Buna ziua. Am rugamintea sa imi spuneti daca a aparut recent vreo lege noua legata de incompatibilitati sau a fost facuta vreo modificare la L161/2003 sau ... (vezi toată discuția)
Legislatie casandralin casandralin Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti daca in perioada decembrie 2012- iulie 2014 s-a modificat Codul Muncii si cum. Va multumesc (vezi toată discuția)