Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Amplasare garaj
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Amplasare garaj

Buna ziua ,mi am construit o locuinta in carei aut.de constr. am omis garajul . Urmare acestui fapt ma vad nevoit sa amplasez un garaj gata facut (Tip Somaco,container metalic,foisor de lemn etc).As dori sa stiu daca se poate acest lucru fara alte acte aditionale . :(

Va multumesc
Chiar nu imi poate raspunde cineva ?
E f simplu, am nevoie de autorizatie amplasare sau nu ?