Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Baza date Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Baza date Revisal

Buna ziua.

In prezent nu mai avem niciun angajat pe societate. Dorim sa angajam personal si dorim sa stim daca este nevoie ca, inainte de completarea in revisal a noilor angajati, trebuie sa completam baza de date cu informatiile privitoare la contractele vechi cu vechii angajati?

Multumim.
george-neagu, moderator
Daca nu aveti angajati, atunci nu aveti ce sa completati in REVISAL nici macar cu vechii salariati.