avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 490 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Probleme cu ANAF
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Probleme cu ANAF

Vreau si eu unde ma pot interesa de situatia in care sunt. Am avut semnatura digitala pe persoana juridica,acum am facut pe persoana fizica . Ce trebuie sa fac ca sa fiu legal la administratie. Am transmis acordul de la firma care mi-a facut semnatura dar nu pot transmite nimic. Va rog datim un sfat ce trebuie sa fac. Va multumesc anticipat pt. raspuns.
Cel mai recent răspuns: celeterm , utilizator 21:52, 10 Octombrie 2015
Buna seara. Trebuie sa faceti aceleasi demersuri la anaf cum ati facut si pentru persoana jurica detinator de semnatura.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Semnatura digitala persoana fizica RIZEAFLORICA RIZEAFLORICA Ce trebuie sa fac pt. Ad. Fin. ca sa fiu in regula . Vreau un raspuns urgen. Am mai transmis odata dar nu am primit nici un raspuns. Va multumesc mult daca imi ... (vezi toată discuția)
Certificatul digital calificat pentru semnatura electronica. obtinere. etape. - atentie! din 1 iulie 2011 declaratia 112 se depune doar online! Valentin_buzau Valentin_buzau [b]Certificatul digital calificat pentru semnatura electronica. Obtinere. Etape. - Atentie! Din 1 iulie 2011 Declaratia 112 se depune doar ONLINE! ... (vezi toată discuția)
Angajare filipineza bona centru_cta centru_cta Buna ziua! am angajat cu contract de munca filipineza, bona, eu sunt persoana fizica, am luat parola itm am transmis contractul in revisal, mai departe am ... (vezi toată discuția)