Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Probleme cu ANAF
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Probleme cu ANAF

Vreau si eu unde ma pot interesa de situatia in care sunt. Am avut semnatura digitala pe persoana juridica,acum am facut pe persoana fizica . Ce trebuie sa fac ca sa fiu legal la administratie. Am transmis acordul de la firma care mi-a facut semnatura dar nu pot transmite nimic. Va rog datim un sfat ce trebuie sa fac. Va multumesc anticipat pt. raspuns.
Buna seara. Trebuie sa faceti aceleasi demersuri la anaf cum ati facut si pentru persoana jurica detinator de semnatura.