Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... conexare dosare executare silita
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

conexare dosare executare silita

Buna dimineata! Avem urmatoarea problema: exista doua dosare de executare silita cu acelasi debitor, acelasi creditor initial (banca) , acelasi creditor final (firma de recuperare, acelasi executor judecatoresc. Au fost depuse doua contestati la executare care s-au constituit in doua dosare, la aceeasi judecatorie dar la doua complete diferite cu doua termene diferite.
Se poate cere conexarea dosarelor si in fata carui complet de judecata trebuie facut acest lucru?
~ Conținut șters la cerere ~