avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 578 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Monografie contabila ciupercarie
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Monografie contabila ciupercarie

Buna seara. As dori si eu o monografie contabila pentru o firma de ciuperci. Acestia procura materia prima adica ciupercile de la diferite persoane fizice, dupa care le aduc in firma pentru a le face conserva si a le exporta.

Alte discuții în legătură

Export ciuperci in strainatate horeaalexandru horeaalexandru Buna ziua, As dori sa infiintez o firma care se va ocupa cu exportul ciupercilor comestibile in Ungaria si Austria, direct la restaurante. Ciupercile as ... (vezi toată discuția)
Contabilitate fast-food carmenl carmenl V-as ruga sa-mi spuneti cum se tine contabilitatea unui fast-food.....multumesc anticipat. (vezi toată discuția)
Monografie contabila...... SALLAY CATALINA SALLAY CATALINA Respectuos as ruga , sa-mi trimita cineva o monografie contabila pt. masini casate, procurate pentru dezmembrare. Va multumesc din inima. (vezi toată discuția)