Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... COR 2015
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

COR 2015

Buna ziua. Ajutati-ma va rog cu un cod COR pentru receptioner marfa in comert. Multumesc.
Puteti folosi codul COR 333102 - Receptioner contractari-achizitii