Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Extras de cont banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Extras de cont banca

Buna ziua.
Am solicitat unei banci sa-mi puna la dispozitie un desfasurator cu toate sumele platite de catre mine si sumele pe care le mai datorez. Raspunsul nu a foste cel solicitat, banca raspunzandu-mi ca am platit suma x si mai am de platit suma y. Studiind chitantele am costatat neconcordante si am revenit cu o solicitare. Mi s-a trimis extrasul de cont dar din acesta rezulta ca din aprilie a.c. nu mai figurez cu nicio plata desi eu am chitante. Banca refuza sistematic sa-mi dea explicatii si ma paseaza dintr-o parte in alta. Ce am de facut?
Multumesc.
Puteti sa va adresati OPC sau BNR-Dir.Supraveghere Bancara.