avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 541 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credit plus (gulf) ltd
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credit plus (gulf) ltd

buna ziua, aceasta firma de credite Credit plus,daca nu are sediu in Ro poate prelua datorii?! am tot cautat pe net despre ei si nu gasesc nimic in romania,doar dubai...
Cel mai recent răspuns: Stefan021 , utilizator 09:56, 17 Noiembrie 2015
Nu are sediul in Romania. Are sediul in Dubai

Vedeti aici datele firmei: [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Date cu caracter personal de la credit europe bank la o firma din dubai razvan279 razvan279 Buna ziua. As dori sa stiu daca este normal si legal ca o banca din Romania - Credit Europe Bank sa dea toate datele mele catre o firma din Emiratele Arabe ... (vezi toată discuția)
Sediu social omis la cumpararea unui apartament graurus graurus Buna ziua, Am cumparat un apartament acum ceva timp, iar proprietarul a omis sa mentioneze ca apartamentul figureaza ca sediul social pt o firma a unei ... (vezi toată discuția)
Arhiva trust constructii montaj bucuresti moraru852 moraru852 Buna ziua ! Unde pot gasii arhiva firmei Trust constructii montaj bucuresti?Socrul meu a lucrat acolo intre anii 1979_1983 si are nevoie de o adeverinta sa ... (vezi toată discuția)