Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credit plus (gulf) ltd
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credit plus (gulf) ltd

buna ziua, aceasta firma de credite Credit plus,daca nu are sediu in Ro poate prelua datorii?! am tot cautat pe net despre ei si nu gasesc nimic in romania,doar dubai...
Nu are sediul in Romania. Are sediul in Dubai

Vedeti aici datele firmei: [ link extern ]