Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere barou 2016
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere barou 2016

Ca o scurta prezentare , am terminat Facultatea de Drept - Alexandru Ioan Cuza in 2014 , cand am terminat vroiam sa dau la barou dar din cauza unor probleme personale , programul meu a fost dat peste cap timp de aproape 1 an jumatate , am fost nevoit sa fac altceva decat sa citesc sau sa aprofundez materia , Acum imi doresc sa dau la barou , doar ca in capul meu e totul foarte 'incetosat' , din materia predata la facultate nu mai tin minte foarte mult si doresc sa o iau de la capat .

Doresc sa ma apuc de invatat , dar nu stiu de unde sa ma apuc , as dori niste sugestii , ce carti sa cumpar , ce cursuri sa caut , cu ce sa incep , orice sfat e bine venit ! .... multumesc anticipat !
cataNFS, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~