Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Un avocat din Bucuresti
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Un avocat din Bucuresti

Buna seara,numele meu este Marius Baldovin si doresc un sprijin unui avocat care sa ma prezinte la un dosar penal.
aplicati filtrele de cautare aici:

www.avocatnet.ro/content/con...

si va alegeti un avocat
Din Regulamentul Forumului Avocatnet.ro

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri: prin intermediul mesageriei private, prin alegerea unui consultant din Catalog sau prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.

www.avocatnet.ro/content/con...
www.avocatnet.ro/content/bc|...