Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum pot afla data la care a fost comunicata o sentinta?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum pot afla data la care a fost comunicata o sentinta?

buna seara stie cineva cum pot afla data la care a fost comunicata o sentinta a unei judecatorii
Studiati dosarul sau intrebati in arhiva care e data comunicarii.
Data comunicarii o aflati de la arhiva instantei.