avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 247 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum pot afla data la care a fost comunicata o sentinta?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum pot afla data la care a fost comunicata o sentinta?

buna seara stie cineva cum pot afla data la care a fost comunicata o sentinta a unei judecatorii
Cel mai recent răspuns: DAN POPESCU , Avocat 17:16, 2 Decembrie 2015
Studiati dosarul sau intrebati in arhiva care e data comunicarii.
Data comunicarii o aflati de la arhiva instantei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sentinta civila 2502/aprilie 2012 adflorentina adflorentina Buna ziua. Sunt foarte nemultumita de termenele lungi pentru castigarea in instanta a diplomei de la Univ. \\"Spiru Haret\\". Am dat in judecata in 2011 si ... (vezi toată discuția)
Actiune respinsa dar dosarul inca in lucru sarbua sarbua Sunt in proces cu politia pentru recuperarea permisului de conducere(nu se gaseste dosarul in arhiva ,si momentan nici nu[quot] mai am permis dar nici nu este ... (vezi toată discuția)
Termenul de recurs într-un litigiu având ca obiect taxã de poluare jacquelline jacquelline Am un dosar de recuperare a taxei pe poluare, iar la ultimul termen instanta mi-a dat o hotarare favorabila. As dori sa stiu urmatoarele: 1. In cat timp cei ... (vezi toată discuția)