Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Izolare casa pe exterior
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Izolare casa pe exterior

Buna ziua ! Va rog sa-mi spuneti , daca este nevoie de autorizatie pentru lucrari la casa pe exterior , mai precis, izolatie cu polistiren si tencuit .Multumesc !
Da.