Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Drepturi salariale si tichete de masa castigate in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Drepturi salariale si tichete de masa castigate in instanta

Mostenitorul salariatului decedat in noiembrie 2015 care nu a beneficiat de tichetele de masa castigate in instanta pentru perioada 2010 - 2011 , mai poate beneficia de aceste tichete de masa , avand in vedere ca ele sunt pe suport hartie , nominale(adica cu nume , prenume si CNP )?
Cand a fost pronuntata hotararea respectiva?