avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 208 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Drepturi salariale si tichete de masa castigate in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Drepturi salariale si tichete de masa castigate in instanta

Mostenitorul salariatului decedat in noiembrie 2015 care nu a beneficiat de tichetele de masa castigate in instanta pentru perioada 2010 - 2011 , mai poate beneficia de aceste tichete de masa , avand in vedere ca ele sunt pe suport hartie , nominale(adica cu nume , prenume si CNP )?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:55, 5 Decembrie 2015
Cand a fost pronuntata hotararea respectiva?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Hotarare pronuntata stoiandanaclaudia stoiandanaclaudia Hotararea a fost pronuntata la finele anului 2011 . Aceste drepturi nu au putut fi acordate integral pana acum , deoarece a trebuit respectata ordonanta cu ... (vezi toată discuția)
Neacordarea tichetelor de masa ADELA STROE ADELA STROE buna ziua, am o speta a unui salariat care a actionat angajatorul in instanta pentru neacordarea tichetelor de masa; societatea este intr-o situatie ... (vezi toată discuția)
Tichete de masa neacordate asterizan asterizan Am urmatoarea problema. Sotia mea a lucrat pana in iulie la o societate comerciala care acorda tichete de masa. In momentul cand a plecat ea, tichetele erau ... (vezi toată discuția)