Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Deschidere PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Deschidere PFA

Buna ziua! As dori sa stiu daca as putea deschide un PFA avand obiectele de activitate:
1. servicii pregatitoare pentru pretiparire (cod CAEN 1813)
2. activitati de fotocopiere, de pregatire a documentelor si alte activitati specializate de secretariat (cod CAEN 8219)
3. activitati de design specializat - include activitati ale designerilor de decoratiuni interioare / servicii ale designerilor graficieni (cod CAEN 7410),
in baza urmatoarelor diplome:
a. certificat de calificare profesionala eliberat cu avizul Ministerului Educatiei Nationale - calificare ca OPERATOR CALCULATOR ELECTRONIC SI RETELE.
b. certificat de competenta lingvistica emis de Ministerul Apararii Nationale - evaluare privind nivelul de cunoastere a limbii engleze.
c. certificat de absolvire curs de perfectionare "Elemente de grafica asistata de calculator - AutoCAD (2D si 3D)" emis de Ministerul Apararii Nationale.
d. certificat de absolvire curs ARTE VIZUALE - DECORATIUNI INTERIOARE emis de Ministerul Culturii.

Va multumesc!
simona_12, utilizator