Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ALOCATIE DE HRANA PENTRU BUGETARI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ALOCATIE DE HRANA PENTRU BUGETARI

Lucrez in Asistenta sociala, respectiv DGASPC ca educator, doresc sa stiu daca putem beneficia de alocatie de hrana( masa calda zilnica sau contravaloarea ei) pentru a o putea prevede in negocierea ccm la nivel de unitate ?
Momentan nu
Va multumesc pentru raspuns.