Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Sediu social
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Sediu social

Pentru sediul social se depune declaratie in vederea impozitarii?
Da, proprietarul imobilului în care este sediu social al unei firme trebuie să depună declarație, până la data de 31.03.2016, in care va trebui să specifice spațiul din locuință destinat sediului și dacă in spațiul respectiv se desfășoară activitate economică sau nu.