Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Va rog un raspuns
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Va rog un raspuns

Buna ziua va rog sa ma ajutati daca se poate sint fiu de deportat si stramutat am inteles ca sa depus in parlament amendamentele ptr.legea 221/2009 ptr.despagubiri morale a fost aprobat de senat si ca urmeaza sa fie si de camera deputatilor am inteles ca se poate in prezent sa se deschide actiun in istanta in baza art.5 din legea 221/2009 ? Va rog cu tot respectul daca se poate sa se intre pe saitul A.F.D.P.R NOUTATI ptr.ca stirea a venit de la acesta asociatie va rog o explicatie cu exactitate daca se poate depune dosare in prezent sau sa mai asteptam pina la aprobarea acestui legi de la camera decizionala ? Va multumesc cu respect.
petreica, utilizator
Urmareste topicul 'Legea 221/2009-Acordarea despagubirilor morale si materiale tuturor ce au suferit abuzuri in timpul regimului comunist'

[ link extern ]