Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozit auto
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozit auto

am cumparat o masina in luna octombrie, vechiul proprietar avea platit impozitul pe tot anul, mai platesc si eu impozit pentru perioada octombrei/decembrie?
Datorati impozit aferent bun mobil in calitate de proprietar al cestuia de la momentul achizitiei bunului