avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 178 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde gasesc arhiva?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde gasesc arhiva?

In ani 1976-1979 am lucrat cu contract de munca la unitate apartinand de Ministerul Constructiilor Industriale si anume Trustul de Constructii Industriale si Agrozootehnice la sectia Lacatus Confectii Metalice de pe Bulevardul Dumitrie Pompei Nr.7 Pipera .Si va rugam sa ma informati unde s-a mutat Arhiva de pe Calea Victoriei Nr.91-93 Sector 1 Bucuresti. VA MULTUMESC.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:37, 6 Ianuarie 2016
Incercati la Arhivele Nationale - Direcţia Municipiului Bucureşti
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Program Relaţii cu publicul: Luni-Miercuri, Vineri: 8.30-16.30, Joi: 8.30-18.30 (pauză 12.30-13.00)
Program Sala de studiu: Luni-Joi: 8.30-15.30
E-mail Sala de studiu: salastudiu.smban@arhivelenationale.ro
Audienţe şef serviciu: Marţi: 13.00-15.30

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhivare ștate salarii gica_ungureanu gica_ungureanu Există vreo lege care să oblige o societate să arhiveze ștatele da salarii?. Cum poți găsi arhiva unei intreprinderi desființată (ori privatizată) ... (vezi toată discuția)
Adeverinta vechime titageorgiana titageorgiana tatal mea vrea sa isi stranga vechimea si are nevoie de arhiva de la trustul de montaj-ciment Bucuresti-TIMB....aveti cumva idee cum mai pot lua legatura sau ... (vezi toată discuția)
Carte de munca Manucci Manucci Eu si sotia mea am fost angajati ai firmei IPPA Bucuresti (b-dul Magheru) pina la sfirsitul anului 1989. La plearea noastra, cartile de munca au ramas la ... (vezi toată discuția)