Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde gasesc arhiva?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde gasesc arhiva?

In ani 1976-1979 am lucrat cu contract de munca la unitate apartinand de Ministerul Constructiilor Industriale si anume Trustul de Constructii Industriale si Agrozootehnice la sectia Lacatus Confectii Metalice de pe Bulevardul Dumitrie Pompei Nr.7 Pipera .Si va rugam sa ma informati unde s-a mutat Arhiva de pe Calea Victoriei Nr.91-93 Sector 1 Bucuresti. VA MULTUMESC.
Incercati la Arhivele Nationale - Direcţia Municipiului Bucureşti
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Program Relaţii cu publicul: Luni-Miercuri, Vineri: 8.30-16.30, Joi: 8.30-18.30 (pauză 12.30-13.00)
Program Sala de studiu: Luni-Joi: 8.30-15.30
E-mail Sala de studiu: salastudiu.smban@arhivelenationale.ro
Audienţe şef serviciu: Marţi: 13.00-15.30