avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 418 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Ce acte sunt necesare la punctul de lucru
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Ce acte sunt necesare la punctul de lucru

Ce acte sunt necesare la un punct de lucru in caz de control? societate comerciala de prestari servicii?

Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: iulia53 , utilizator 11:12, 19 Ianuarie 2016
facturier,Reg. unic de control pentru pc.de lucru.daca se lucreaza cu populatia casa de marcat,registru de casa si Copie dupa CUI.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pasii de urmat dupa infiintarea unei firme maritica 3 maritica 3 am infiintat un srl neplatitor de tva , sunt asociat unic si administrator punctul de lucru il voi deschide pe 1 septembrie unde voi lucra chiar eu mi-am ... (vezi toată discuția)
Documente obligatorii la punctul de lucru valeriam2061 valeriam2061 Am deschis un magazin ca punct de lucru. Vreau sa stiu daca in afara de casa de marcat imi mai trebuie obligatoriu si : STAMPILA - am facturier stampilat cu ... (vezi toată discuția)
Angajat si pfa: ce taxe sunt de plata, ce tipizate etc sunt necesare? gianina5 gianina5 Sotul meu urmeaza sa fie PFA. Are o activitate permanenta si urmeaza sa incheie un contract de prestari servicii pentru o societate, alta decit angajatorul. ... (vezi toată discuția)