Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Ce acte sunt necesare la punctul de lucru
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Ce acte sunt necesare la punctul de lucru

Ce acte sunt necesare la un punct de lucru in caz de control? societate comerciala de prestari servicii?

Va multumesc!
facturier,Reg. unic de control pentru pc.de lucru.daca se lucreaza cu populatia casa de marcat,registru de casa si Copie dupa CUI.