Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contabilitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contabilitate

Buna seara,

Sunt absolventa a Facultatii de Management Turistic si Comercial cu licenta de Economist. Asi dori sa stiu daca pot face contabilitate pentru mai multe firme.
Sau mai trebuie sa fac un curs sau sa obtin autorizatie pentru asta.

Multumesc anticipat
Puteti lucra ca si economist/contabil la o societate cu contract de munca. Daca doriti sa tineti contabilitatea mai multor firme trebuie sa fiti membru CECCAR.