Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Impozit microintreprinderi
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Impozit microintreprinderi

Unul din furnizorii mei a dat faliment, nu mi s-a solicitat plata datoriei. Daca inchid acest furnizor imi rezulta venituri si alte activitati de exploatare.
Intrebarea mea este daca platesc 3% pe aceasta suma.

Cu stima,
Da.