Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Documente necesare de incheiat in urma unei ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Documente necesare de incheiat in urma unei inventarieri la o institutie publica!

Ce documente trebuie incheiate in urma unei inventarieri la o institutie publica, conform legii?
Cel care va solicita a inventaria bunurile trebuie sa va faca un instructaj prealabil. Dvs.in urma inventarierii bunurilor puteti face propuneri de casare. Impreuna cu membrii comisiei intocmiti fisele de inventariere.