avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 213 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cat ma costa asigurari medicale Germania
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cat ma costa asigurari medicale Germania

buna seara ...am un SRL-D [ constructii ] si am o oferta de munca in Germania ..dar firma e din Romania pot sa lucrez afara cu muncitori proaspat angajati /. ca ma costa asig medicale in germania ? pt ca nu am cum scoate formularul A1 protectia muncii pot sa o fac eu acolo ? .

Alte discuții în legătură

Srl-d detasare in germania dan-sibiu dan-sibiu buna seara...am infiintat un srl-d..si vreau sa lucrez cu angajatii in germania ...ce taxe trebuie sa platesc acolo? Si daca pot pleca in germania cu ... (vezi toată discuția)
Sc care detaseaza angajați mihaela672003 mihaela672003 As dori sa știu ce condiții trebuie respectate de o Societate care detaseaza angajații in străinătate si nu are producție in România, ... (vezi toată discuția)
Munca in germania dan-sibiu dan-sibiu buna seara....am observat ca nu poti sa muncesti in afara tarii fara formularul A1 .pentru ca nu am activitate in tara 3-4 luni nu pot primi A1.....ce ma ... (vezi toată discuția)