Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Registre agricole care au stat la baza emiterii ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Registre agricole care au stat la baza emiterii titlurilor de proprietate

Pentru a verifica Registrele agricole care au stat la baza emiterii titlurilor de proprietate eliberate intre anii 1991-1998, în ce perioada trebuie sa cautam?
Bună ziua ! Cum pot să intru în posesia terenurilor moștenite de la bunica și înscrise în registrul agricol la primărie în anii 1958-1963 ?Multumesc !Mentionez ca nu dețin alte acte .
Cuța HM, utilizator