Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Declaratia de inactivitate
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Declaratia de inactivitate

Buna ziua,pot depune declaratia de inactivitate 2 ani la rand. Am deschis o firma in 2014 si din anumite motive nu are inca activitate.
Multumesc
Buna ziua!
Da, se poate depune.
cu intarziere,multumescfrumos!