avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 588 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale declaratie anaf
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

declaratie anaf

Buna ziua !
As dori daca se poate sa ma ajutati cu un model de formular pentru declaratie ca nu imi desfasor activitatea in sediul social in calitate de Pfa. Am inteles ca aceasta declaratie trebuie depusa la ANAF.Va multumesc !
Cel mai recent răspuns: Fănel Plopeanu , Consultant asigurari 09:17, 19 Februarie 2016
Căutați formularul ITL 001.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum si cine completeaza itl 001 adrianmdi adrianmdi Buna, Am citit topicurile existente pentru completarea ITL 001, dar in continuare am cateva neclaritati si poate exista cineva care ma poate ajuta cu ... (vezi toată discuția)
Cum completez formularul itl - 001/2016? FAURA BRADOAIA FAURA BRADOAIA Buna ziua, Va rog sa ma ajutati pentru a completa formularul ITL 001/2016. Am o garsoniera de 27 mp., eu si mama fiind proprietari. In anul 2007 cand a fost ... (vezi toată discuția)
Declaratie sediu social pfa 2017 staycu staycu Buna ziua, Am un PFA (activitati design), cu sediul social intr-o camera (din doua), la o casa. Am incheiat contract de comodat cu proprietarul, care este ... (vezi toată discuția)