Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale firma cu datorii la bugetul de stat si conturile ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

firma cu datorii la bugetul de stat si conturile blocate

buna seara,
firma are datorii la stat, nu multe ( in jur de 6000 ron) in care intra si forfetarul. avand conturile blocate intrebare mea este cum pot sa platesc? din ce cont? sau platesc numerar la casierie la anaf ? precizez ca doresc sa platesc doar o parte din aceste datorii pentru moment si pe parcursul acestei luni sa ma achit de toata datoria. sunt sanse ca odata cu inceperea platilor sa mi se debloche conturile ?

va multumesc !
important este sa platiti, pt.asta se deblocheaza conturile, mintenas!!!
Platiti la casieria ANAF sau la banca cu numerar.