Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... 7 martie zi libera bugetari
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

7 martie zi libera bugetari

Buna dimineata :)

S-ar putea sa fiu de rasul lumii, dar am o dilema si tre' asa scap de ea: zilele trecute am citit cum ca ziua de 7 martie va fi libera. Nemaigasind informatia nicaieri am ramas cu senzatia ca am avut vedenii. Ma poate lamuri cineva??
Multumesc.
Nu exista niciun act normativ care sa prevada asa ceva.

Ce ati citit dvs este pentru Republica Moldova.