Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... orientati-ma va rog frumos!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

orientati-ma va rog frumos!

Nu vreau sa par insistenta dar faceti-mi va rog macar o trimitere la legea care reglementeaza gestiunea comuna si la procedurile de incadrare a unei persoane noi in acea gestiune(proceduri legale)
Ma tem ca din prostie sau nestiinta sa fi facut o mare greseala si as vrea sa stiu daca merita efortul atat financiar cat si emotional de a ma judeca cu firma(la care inca lucrez)
Va multumesc anticipat
Beauty
Lege nr. 22/1969

din 18/11/1969
Publicat in Buletinul Oficial nr. 132 din 18/11/1969

privind angajarea gestionarilor, constituirea de garanţii şi răspunderea în legătură cu gestionarea bunurilor organizaţiilor socialiste

completata cu
Lege nr. 54/1994, nu stiu daca mai are si alte completari sau modificari.
grace_r a scris:

Lege nr. 22/1969

din 18/11/1969
Publicat in Buletinul Oficial nr. 132 din 18/11/1969

privind angajarea gestionarilor, constituirea de garanţii şi răspunderea în legătură cu gestionarea bunurilor organizaţiilor socialiste

completata cu
Lege nr. 54/1994, nu stiu daca mai are si alte completari sau modificari.

Perfect ! Legea gestionarului este si astazi in vigoare!B-)