Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... reducerea varstei de pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

reducerea varstei de pensionare

barbat nascut in 05 03 1957 cu vechimea in munca de peste 35 ani din care :6 ani si 1 luna in grupa de munca II (100 %) si 2 ani si 7 luni in grupa I de munca (100%) de cati ani beneficiaza ca reducere a varstei de pensionare potrivit legii cu ultimile modificari ? cu multumiri .
2 ani.
multumesc !