Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Registre unice de control
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Registre unice de control

Buna ziua,
Am 3 case de marcat pentru comert ambulant. Trebuie cate un registru unic de control pentru fiecare casa de marcat sau este ok doar pe cel pe care il am pe sediul social?
Registrul Unic se solicita la punctul de lucru si la sediul social.
Sa zicem ca am 3 puncte ambulante deschise si am control in aceeasi zi la 2 dintre ele nu trebuie ca fiecare vanzator sa aiba la el cate un registru ?